Strona główna Sprawdź terminy zajęć Poziomy zajęć

Poziomy zajęć

H1

3-5 lat

30 min - Wakacje 2022: 3-5 lat- zajęcia oswajające z wodą, pływanie od podstaw z makaronem i rękawkami. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-5 lat, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem. Celem jest oswojenie uczestników ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała oraz doskonalenie pracy nóg na brzuchu i plecach.

H2

4-6 lat

30 min - Wakacje 2022: 4-6 lat - zajęcia dla dzieci oswojonych z wodą, pływających z deską lub bez. Semestr jesienno-zimowy 2022/23 - zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-6 lat, które ukończyły kurs H1 lub czują się swobodnie w wodzie pływając na brzuchu i plecach z makaronem lub makaronem i deską. Celem jest doskonalenie pływania z deską oraz samodzielne pływanie na brzuchu i plecach.

H3

6,5-9 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia oswajające, nauka pływania od podstaw. Semestr jesienno-zimowy 2022/23 - zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem. Celem jest oswojenie uczestników ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała oraz doskonalenie pracy nóg na brzuchu i plecach.

H3+

6,5-9 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla dzieci po kursie H2 lub H3, bądź potrafiących pływać z deską i bez deski na plecach. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-9 lat, które wcześniej uczestniczyły w kursie H2 lub H3 lub są samodzielne w wodzie i bez problemu poruszają się na środkowym torze ze sprzętem i bez. Celem jest nauka i doskonalenie poprawnego pływania stylem grzbietowym, a także nauka podstaw do stylu dowolnego.

H4

7-10 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla dzieci oswojonych z wodą, potrafiących pływać ze sprzętem i bez. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-10 lat, które potrafią pływać stylem grzbietowym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy stylu dowolnego, samodzielnie skaczą do wody ze słupka i nurkują. Celem jest doskonalenie poprawnego pływania stylem dowolnym, a także nauka podstaw do stylu motylkowego.

H5

8-11 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla dzieci potrafiących pływać kraulem i grzbietem. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 8-11 lat, które potrafią pływać stylem grzbietowym i dowolnym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy stylu motylkowego, samodzielnie skaczą na główkę z murka lub słupka, znają podstawy nawrotów (przewroty w przód) oraz pływają pod wodą. Celem jest doskonalenie poprawnego pływania stylem motylkowym, a także nauka i doskonalenie stylu klasycznego.

H6

9-12 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla dzieci starszych potrafiących pływać trzema lub czterema stylami. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 9-12 lat, które potrafią pływać stylem grzbietowym, dowolnym i motylkowym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy lub potrafią pływać również stylem klasycznym, a także samodzielnie skaczą na główkę ze słupka, wykonują nawroty koziołkowe z odbiciem od ściany oraz pływają pod wodą na całej długości. Celem jest doskonalenie poprawnej koordynacji w stylu klasycznym, łączenie różnych styli (zmienny), a także nauka prawidłowych nawrotów do stylu zmiennego.

M1

10-14 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla młodzieży - oswajanie z wodą, pływanie od podstaw. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia na poziomie podstawowym przeznaczone dla młodzieży w wieku 11-13 lat, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, bądź są oswojone z wodą, lecz nie pływają samodzielnie. Celem jest oswojenie uczestników zajęć ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała oraz doskonalenie poprawnego pływania stylem grzbietowym i dowolnym.

M2

12-15 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla młodzieży potrafiącej pływać kraulem i grzbietem. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia na poziomie średniozaawansowanym przeznaczone dla młodzieży w wieku 12-15 lat, które są oswojone ze środowiskiem wodnym, pływają stylem grzbietowym, znają podstawy stylu dowolnego i nie sprawia im problemu pływanie na środkowym torze. Celem jest doskonalenie stylu dowolnego, a także nauka stylu motylkowego i klasycznego.

M3

12-16 lat

Wakacje 2022: zajęcia dla młodzieży potrafiącej pływać kraulem, grzbietem, żabą oraz znającej podstawy stylu motylkowego - zajęcia z elementami treningu sportowego. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia na poziomie zaawansowanym dla młodzieży w wieku 13-16 lat, która potrafi pływać stylem grzbietowym i dowolnym w pełnej koordynacji, posiada podstawy lub potrafi pływać również stylem motylkowym i klasycznym, a także samodzielnie skacze na główkę, wykonuje nawroty koziołkowe oraz pływa pod wodą na całej długości. Celem jest doskonalenie poprawnej koordynacji w stylu motylkowym i klasycznym, łączenie różnych stylów (zmienny), a także doskonalenie nawrotów koziołkowych z odbiciem od ściany i nauka prawidłowych nawrotów do stylu zmiennego.

pływanie 1x w tyg

Niemowlaki

3-9m

dzieci 3-9 miesięcy

Bobasy

10-18m

dzieci 10-18 miesięcy

Maluszki

powyżej 18m do 3 lat

dzieci powyżej 18 miesięcy do 3 lat

pływanie 2x w tyg

pływanie 3 x w tyg

DNI OTWARTE

Darmowe zajęcia pokazowe podczas, których możesz sprawdzić jak wygląda nauczanie i doskonalenie pływania.

warsztaty emocjonalne

7-12

H1

3-5 lat

zajęcia dla dzieci od 3 r.ż. nieumiejących pływać

H2

4-6 lat

zajęcia dla dzieci potrafiących pływać samodzielnie z deską lub po ukończeniu kursu na poziomie H1

H3

6-8 lat

zajęcia dla dzieci od 6 r.ż. nieumiejących pływać

H3+

6-8 lat

zajęcia dla dzieci potrafiących pływać samodzielnie z deską lub bez oraz po ukończeniu kursu na poziomie H2 lub H3

H0

3

Semestr jesienno-zimowy 2022/23: zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3 lat, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem. Celem jest oswojenie uczestników zajęć ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała na brzuchu i plecach oraz podstawy prawidłowej pracy nóg.

Zajęcia indywidualne

Umów się na zajęcia inywidualne z trenerem

D1

D1

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla osób dorosłych – oswajanie z wodą, pływanie od podstaw. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia dla osób dorosłych, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, bądź są oswojone z wodą, lecz nie pływają samodzielnie. Celem jest oswojenie uczestników zajęć ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała oraz doskonalenie poprawnego pływania stylem grzbietowym i dowolnym.

D2

D2

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla osób dorosłych potrafiących samodzielnie przemieszczać się w wodzie, nie bojących się wody, posiadających podstawy grzbietu. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia dla osób dorosłych, które są oswojone ze środowiskiem wodnym, pływają stylem grzbietowym, znają podstawy stylu dowolnego i nie sprawia im problemu pływanie na środkowym torze. Celem jest doskonalenie stylu dowolnego, a także nauka stylu motylkowego i klasycznego.

D3

D3

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla osób dorosłych potrafiących pływać grzbietem i kraulem - treningi doskonalące technikę, uczące pozostałych stylów pływackich. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia dla osób dorosłych, które potrafią pływać stylem grzbietowym i dowolnym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy lub potrafią pływać również stylem motylkowym i klasycznym, a także samodzielnie skaczą na główkę, wykonują nawroty koziołkowe oraz pływają pod wodą na całej długości. Celem jest doskonalenie poprawnej koordynacji w stylu motylkowym i klasycznym, łączenie różnych styli (zmienny), a także doskonalenie nawrotów koziołkowych z odbiciem od ściany i nauka prawidłowych nawrotów do stylu zmiennego.

dla kobiet i mężczyzn

dla kobiet i mężczyzn

niezależnie od wieku

pływanie 2x w tyg

pływanie 2x w tyg

pływanie 1x w tyg

pływanie 1x w tyg

pływanie 3x w tyg

pływanie 3x w tyg

pływanie 2x w tyg

pływanie 2x w tyg

pływanie 3 x w tyg

pływanie 3 x w tyg

DNI OTWARTE

DNI OTWARTE

Darmowe zajęcia pokazowe podczas, których możesz sprawdzić jak wygląda nauczanie i doskonalenie pływania.

dla kobiet i mężczyzn

dla kobiet i mężczyzn