Strona główna Sprawdź terminy zajęć Poziomy zajęć
1

2

3


Wybierz rodzaj zajęć

Zajęcia indywidualne

Umów się na zajęcia inywidualne z prowadzącym

Zajęcia grupowe

Zapisz się na zajęcia grupowe

Pływanie

Pływanie

Zajęcia nauki i doskonalenia dla dzieci od 3 roku życia, młodzieży i dorosłych.

Pływanie dla niemowląt

Pływanie dla niemowląt

Zajęcia dla jednego rodzica z dzieckiem od 3 miesiąca do 3 lat.

TRIATHLON

TRIATHLON

Amatorska grupa triathlonowa. Start zapisów na zajęcia semestralne 22.08- dla klubowiczów, 29.08- dla nowych klubowiczów

HASTEN PRO MASTERS & KIDS

HASTEN PRO MASTERS & KIDS

Grupa PRO to Hastenowi pływacy, którzy chcą się rozwijać w sporcie i walczyć w amatorskich zawodach. Zapraszamy dzieci od 7 r.ż., młodzież oraz dorosłych Mastersów Start zapisów na zajęcia semestralne 22.08 - dla Klubowiczów, 29.08 - dla nowych Klubowiczów.

AQUA AEROBIC

AQUA AEROBIC

Start zapisów na zajęcia semestralne 22.08- dla klubowiczów, 29.08- dla nowych klubowiczów

Warsztaty emocjonalne

Warsztaty emocjonalne

Podczas zajęć dziecko rozwinie swoje kompetencje emocjonalne. Udoskonali umiejętność identyfikowania swoich uczuć – będzie świadome swoich emocji, będzie w stanie je rozpoznawać oraz zdobędzie kompetencje i narzędzia, aby przeżyć je w konstruktywny sposób. Rozwinie swoją inteligencję społeczną i będzie miało w większą łatwość tworzenia zdrowych relacji oraz rozwinie swój potencjał twórczy, kreatywność i wyobraźnię. Zajęcia mogą odbywać się w formie stacjonarnej lub on-line! ZAJĘCIA TRWAJĄ 60 MIN, prosimy przy zapisie zaznaczyć taki czas :)

Pływanie - zajęcia dla przedszkoli i szkół

Pływanie - zajęcia dla przedszkoli i szkół

Darmowe warsztaty pływackie dla dorosłych

Darmowe warsztaty pływackie dla dorosłych

Otwarte treningi PRO KIDS/ MASTERS

Otwarte treningi PRO KIDS/ MASTERS

Grupa PRO Swimming to pływacy, którzy wspólnie z Hasten chcą rozwijać swoje umiejętności i walczyć w amatorskich zawodach. Stworzyliśmy tę pływacką grupę przede wszystkim dla osób, które nie chcą trenować pływania zawodowo, ale uważają, że sport amatorski daje więcej satysfakcji, niż tylko pływanie basenów dla czystej przyjemności. Zastanawiasz się czy te treningi są dla Ciebie lub Twojego dziecka? Nie musisz kupować całego kursu od razu! Przyjdź na otwarte treningi i sprawdź jak wyglądają kursy grup PRO! Jedynym warunkiem dołączenia do grupy musi być umiejętność pływania grzbietem i kraulem.