Nasi instruktorzy

Sonia Bochyńska

Mulimedalistka Mistrzostw Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów. Reprezentantka Polski w pływaniu na arenie międzynarodowej przez 10lat. Rekordzistka Polski. Wielokrotna złota medalistka Pucharu Świata pływania w płetwach.

Aleksandra Nowacka

Wielokrotna mistrzynii i rekordzistka Polski, 16 lat wyczynowo trenowała pływanie, reprezentantka dwóch klubów: Zrywu Opole i Warszawskiego AZS AWF. Abolwentka Akademii Leona Koźmińskiego i Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Natalia Pawlaczek

Związana z pływaniem od 15 lat. Bardzo utytułowana była zawodniczka Zrywu Opole, AGH Kraków. Wielokrotna mistrzyni Polski i rekordzistka Polski w stylu dowolnym. Reprezentantka kraju na arenie międzynarodowej.

Maciej Skorulski

Pasjonat pływania, całe swoje życie podporządkował i poświecił na ten sport. Zaczynał jako zawodnik w miejskim klubie sportowym, następnie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Warszawie trenował pod okiem jednych z najlepszych trenerów pływania w Polsce.

Mateusz Szymański

Student AWF na kierunku sport. Trenował pływanie 10 lat w klubie Delfin Włocławek. Przez 3 lata asystował i pomagał trenerowi. Jako Junior plasował się w pierwszej 10 najlepszych zawodników w roczniku.

Dominik Rutkowski

Przez 9 lat wyczynowo trenował pływanie najpierw w szkole sportowej następnie w Szkole Mistrzostwa Sportowego. W tym czasie stawał na podium na zawodach rangi wojewódzkiej, ogólnopolskiej oraz na międzynarodowych meetingach pływackich.

Adrian Tochwin

Adrian Tochwin to absolwent AWF i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie. Przez 10lat trenował plywanie szkoląc się u najlepszych polskich trenerów. Jest wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski oraz akademickim v-ce mistrzem Polski.