Strona główna Sprawdź terminy zajęć Poziomy zajęć
1

2

3


Wybierz poziom zajęć

Hasten PRO KIDS 1

7-9 lat

Poziom przeznaczony dla dzieci w wieku 7-9 lat, które potrafią pływać stylem grzbietowym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy stylu dowolnego. Samodzielnie skaczą do wody. Celem jest doskonalenie poprawnej koordynacji w stylu dowolnym, nauka podstaw do stylu motylkowego oraz doskonalenie poprawnej techniki. Treningi odbywają się na basenie 50m na środkowym torze.

Hasten PRO KIDS 2

9-12 lat

Poziom przeznaczony dla dzieci w wieku 9-12 lat, które potrafią pływać stylem grzbietowym, dowolnym i motylkowym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy lub potrafią pływać również stylem klasycznym, a także samodzielnie skaczą na główkę ze słupka, wykonują nawroty koziołkowe z odbiciem od ściany oraz pływają pod wodą na całej długości. Celem jest doskonalenie poprawnej koordynacji w stylu klasycznym, łączenie różnych styli (zmienny), a także nauka prawidłowych nawrotów do stylu zmiennego.

Hasten PRO KIDS 3

13-17 lat

Poziom przeznaczony dla młodzieży w wieku 13-17 lat, która potrafi pływać wszystkimi stylami w pełnej koordynacji. Potrafią prawidłowo wykonać start ze słupka na komendę, wykonują nawroty koziołkowe z odbiciem od ściany, pływają pod wodą na całej długości oraz wykonują prawidłowe nawroty do stylu zmiennego. Celem jest doskonalenie techniki wszystkich stylów pływackich, nawrotów oraz skoków startowych.

Zajęcia indywidualne

Umów się na zajęcia inywidualne z trenerem

Hasten MASTERS

dorośli

Poziom przeznaczony dla dorosłych, którzy potrafią pływać stylem grzbietowym i dowolnym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy lub potrafią pływać stylem klasycznym albo motylkowym, a także samodzielnie skaczą na główkę ze słupka, wykonują nawroty koziołkowe z odbiciem od ściany oraz pływają pod wodą. Celem jest doskonalenie poprawnej techniki i koordynacji we wszystkich stylach, łączenie ich, a także nauka prawidłowych nawrotów do stylu zmiennego.

Zajęcia indywidualne

Umów się na zajęcia inywidualne z trenerem