Strona główna Sprawdź terminy zajęć Poziomy zajęć
1

2

3


Wybierz poziom zajęć

H1

3-5 lat

30 min - Wakacje 2022: 3-5 lat- zajęcia oswajające z wodą, pływanie od podstaw z makaronem i rękawkami. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-5 lat, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem. Celem jest oswojenie uczestników ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała oraz doskonalenie pracy nóg na brzuchu i plecach.

H2

4-6 lat

30 min - Wakacje 2022: 4-6 lat - zajęcia dla dzieci oswojonych z wodą, pływających z deską lub bez. Semestr jesienno-zimowy 2022/23 - zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-6 lat, które ukończyły kurs H1 lub czują się swobodnie w wodzie pływając na brzuchu i plecach z makaronem lub makaronem i deską. Celem jest doskonalenie pływania z deską oraz samodzielne pływanie na brzuchu i plecach.

H3

6,5-9 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia oswajające, nauka pływania od podstaw. Semestr jesienno-zimowy 2022/23 - zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem. Celem jest oswojenie uczestników ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała oraz doskonalenie pracy nóg na brzuchu i plecach.

H3+

6,5-9 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla dzieci po kursie H2 lub H3, bądź potrafiących pływać z deską i bez deski na plecach. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-9 lat, które wcześniej uczestniczyły w kursie H2 lub H3 lub są samodzielne w wodzie i bez problemu poruszają się na środkowym torze ze sprzętem i bez. Celem jest nauka i doskonalenie poprawnego pływania stylem grzbietowym, a także nauka podstaw do stylu dowolnego.

H4

7-10 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla dzieci oswojonych z wodą, potrafiących pływać ze sprzętem i bez. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-10 lat, które potrafią pływać stylem grzbietowym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy stylu dowolnego, samodzielnie skaczą do wody ze słupka i nurkują. Celem jest doskonalenie poprawnego pływania stylem dowolnym, a także nauka podstaw do stylu motylkowego.

H5

8-11 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla dzieci potrafiących pływać kraulem i grzbietem. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 8-11 lat, które potrafią pływać stylem grzbietowym i dowolnym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy stylu motylkowego, samodzielnie skaczą na główkę z murka lub słupka, znają podstawy nawrotów (przewroty w przód) oraz pływają pod wodą. Celem jest doskonalenie poprawnego pływania stylem motylkowym, a także nauka i doskonalenie stylu klasycznego.

H6

9-12 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla dzieci starszych potrafiących pływać trzema lub czterema stylami. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 9-12 lat, które potrafią pływać stylem grzbietowym, dowolnym i motylkowym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy lub potrafią pływać również stylem klasycznym, a także samodzielnie skaczą na główkę ze słupka, wykonują nawroty koziołkowe z odbiciem od ściany oraz pływają pod wodą na całej długości. Celem jest doskonalenie poprawnej koordynacji w stylu klasycznym, łączenie różnych styli (zmienny), a także nauka prawidłowych nawrotów do stylu zmiennego.

M1

10-14 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla młodzieży - oswajanie z wodą, pływanie od podstaw. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia na poziomie podstawowym przeznaczone dla młodzieży w wieku 11-13 lat, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, bądź są oswojone z wodą, lecz nie pływają samodzielnie. Celem jest oswojenie uczestników zajęć ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała oraz doskonalenie poprawnego pływania stylem grzbietowym i dowolnym.

M2

12-15 lat

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla młodzieży potrafiącej pływać kraulem i grzbietem. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia na poziomie średniozaawansowanym przeznaczone dla młodzieży w wieku 12-15 lat, które są oswojone ze środowiskiem wodnym, pływają stylem grzbietowym, znają podstawy stylu dowolnego i nie sprawia im problemu pływanie na środkowym torze. Celem jest doskonalenie stylu dowolnego, a także nauka stylu motylkowego i klasycznego.

M3

12-16 lat

Wakacje 2022: zajęcia dla młodzieży potrafiącej pływać kraulem, grzbietem, żabą oraz znającej podstawy stylu motylkowego - zajęcia z elementami treningu sportowego. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia na poziomie zaawansowanym dla młodzieży w wieku 13-16 lat, która potrafi pływać stylem grzbietowym i dowolnym w pełnej koordynacji, posiada podstawy lub potrafi pływać również stylem motylkowym i klasycznym, a także samodzielnie skacze na główkę, wykonuje nawroty koziołkowe oraz pływa pod wodą na całej długości. Celem jest doskonalenie poprawnej koordynacji w stylu motylkowym i klasycznym, łączenie różnych stylów (zmienny), a także doskonalenie nawrotów koziołkowych z odbiciem od ściany i nauka prawidłowych nawrotów do stylu zmiennego.

WARSZTATY PŁYWACKIE

Otwarte warsztaty pływackie dla wszystkich podczas, których możesz poćwiczyć pod okiem trenera wybrane elementy techniczne

OPEN WATER

pływanie na otwartym akwenie

DNI OTWARTE

Darmowe zajęcia pokazowe podczas, których możesz sprawdzić jak wygląda nauczanie i doskonalenie pływania.

H0

3

Semestr jesienno-zimowy 2022/23: zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3 lat, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem. Celem jest oswojenie uczestników zajęć ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała na brzuchu i plecach oraz podstawy prawidłowej pracy nóg.

Zajęcia indywidualne

Umów się na zajęcia inywidualne z trenerem

D1

D1

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla osób dorosłych – oswajanie z wodą, pływanie od podstaw. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia dla osób dorosłych, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, bądź są oswojone z wodą, lecz nie pływają samodzielnie. Celem jest oswojenie uczestników zajęć ze środowiskiem wodnym, praca nad poprawną pozycją ciała oraz doskonalenie poprawnego pływania stylem grzbietowym i dowolnym.

D2

D2

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla osób dorosłych potrafiących samodzielnie przemieszczać się w wodzie, nie bojących się wody, posiadających podstawy grzbietu. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia dla osób dorosłych, które są oswojone ze środowiskiem wodnym, pływają stylem grzbietowym, znają podstawy stylu dowolnego i nie sprawia im problemu pływanie na środkowym torze. Celem jest doskonalenie stylu dowolnego, a także nauka stylu motylkowego i klasycznego.

D3

D3

45 min - Wakacje 2022: zajęcia dla osób dorosłych potrafiących pływać grzbietem i kraulem - treningi doskonalące technikę, uczące pozostałych stylów pływackich. Semestr jesienno-zimowy 2022/23: Zajęcia dla osób dorosłych, które potrafią pływać stylem grzbietowym i dowolnym w pełnej koordynacji, posiadają podstawy lub potrafią pływać również stylem motylkowym i klasycznym, a także samodzielnie skaczą na główkę, wykonują nawroty koziołkowe oraz pływają pod wodą na całej długości. Celem jest doskonalenie poprawnej koordynacji w stylu motylkowym i klasycznym, łączenie różnych styli (zmienny), a także doskonalenie nawrotów koziołkowych z odbiciem od ściany i nauka prawidłowych nawrotów do stylu zmiennego.

WARSZTATY PŁYWACKIE

WARSZTATY PŁYWACKIE

Otwarte warsztaty pływackie dla wszystkich podczas, których możesz poćwiczyć pod okiem trenera wybrane elementy techniczne

OPEN WATER

OPEN WATER

pływanie na otwartym akwenie

DNI OTWARTE

DNI OTWARTE

Darmowe zajęcia pokazowe podczas, których możesz sprawdzić jak wygląda nauczanie i doskonalenie pływania.

Zajęcia indywidualne

Umów się na zajęcia inywidualne z trenerem